Szerokie spektrum usług i indywidualizm doboru…

Od 1994 roku działamy w sektorze usług pralniczych. Przez cały okres naszego funkcjonowania rozwijamy nasze umiejętności i park maszyn aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu możemy dobrać dla Państwa specjalistyczne usługi dopasowane do potrzeb wynikających z zasad konserwacji odzieży. Analiza zapotrzebowania na nowe usługi takie jak ewidencja odzieży, znakowanie czy jej serwis wyznacza nasz kierunek działać. Jesteśmy obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw zajmującym się odzieżą roboczą na Pomorzu.  Nasze usługi dopasowujemy bezpośrednio do potrzeb klienta. Zapraszamy się do zapoznania z naszymi możliwościami

Technologia prania

Posiadamy oddzielne, wyspecjalizowane zakłady pralnicze dzięki czemu nie mieszamy odzieży roboczej z odzieżą dla klientów indywidualnych. Wszystkie nasze pralnie posiadają odpowiednio zaprojektowane cykle dla różnego rodzaju typ odzieży oraz występujące na nich zabrudzenia. Każde zlecenie pralnicze rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb klienta, specyfikacji garderoby oraz rodzaju zabrudzeń. Dopiero na tej podstawie dobierany jest odpowiedni cykl pralniczy.

Kompleksowość usług

LERAM we własnym zakresie może Państwu świadczyć pełną obsługę zagadnień związanych z odzieżą. Dla klientów indywidualnych możemy oprócz prania zaproponować usługi takie jak apreturowanie, aqua stop – indywidualne podejście do wykańczania garderoby.
Klienci biznesowi mogą zlecić nam usługi związane z praniem, ewidencją, serwisem oraz utylizacją odzieży włącznie. Hurtownie BHP zlecają nam także obsługę swoich klientów w zakresie prania, serwisu i ewidencji roboczej, zapewniając kompleksowość swoich usług.

Wysoka jakość i ekologia

LERAM wdrożyło i ciągle doskonali procedury zwiazane z zapewnieniem najwyższej jakości oparte na standardzie ISO serii 9000. Nasz system zarządzania wspiera wzmacnianie więzi z klientami i prowadzi do wzrostu zadowolenia ze współpracy z nami.
Dbamy o środowisko, nasze standardy oparte na ISO serii 9000 zapewniają odpowiednie gospodarowanie odpadami pralniczymi. Dzięki temu stale zmniejszamy nasz wpływ na środowisko naturalne.