Outsourcing2018-11-05T16:08:12+00:00

Wydziel procesy pomocnicze i skup się na kluczowych obszarach swojej działalności.

LERAM jako przedsiębiorstwo kompleksowo zajmujące się odzieżą roboczą może zapewnić Państwu obsługę procesów z nimi związanych. Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa, które zlecają nam całą obsługę związaną z odzieżą roboczą bądź tylko wybraną część. Nasi klienci to także hurtownie bhp i odzieży roboczej chcące zaproponować usługi pralnicze także swoim klientom. Outsourcing w LERAM to gwarancja oszczędności finansowych a także czasu, który możecie Państwo poświęcić na wasze obszary działalności

Procesy, związane z odzieżą robocza które możecie Państwo nam zlecić:

Usługi pralnicze i serwis odzieży

Zapewniamy specjalistyczne pranie odzieży roboczej o różnych zabrudzeniach (smary, brud, plamy pochodzenia biologicznego). Posiadamy park maszynowy mogący zapewnić pranie chemiczne w technologii czterochloroetylenowej (najskuteczniejszej na plamy ze smarów) oraz prania wodnego dla pozostałych zabrudzeń. Dodatkowo możemy zapewnić serwis (cerowanie, wszywanie zamków itp.).

Usługi pralnicze
Serwis odzieży

Znakowanie i ewidencja odzieży

Odzież robocza oznakowana w standardzie LERAM może być właczona do ewidencji prowadzonej przez nasze przedsiębiorstwo. Dzięki temu uzyskacie Państwo wiele przydatnych informacji o tym jaki pracownik i ile pierze odzieży roboczej, kiedy była ona w praniu, ilukrotnie została wyprana (ważne np. w przypaku kiedy certyfikat wystawiony jest na określoną liczbę prań). Dodatkowo może ona posłużyć faktycznej ewidencji ilości odzieży w posiadaniu pracownika.

Znakowanie odzieży
E-Ewidencja Usług Pralniczych

Wyposażenie w odzież roboczą, leasing i rental

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w doborze asortymentu do odpowiednich zagrożeń występujących na stanowisku pracy. Oferujemy odzież roboczą do standardowych zagrożeń, odzież antyelektrostatyczną, trudnopalną czy spawalniczą. Posiadamy bardzo szeroki wybór odzieży gastronomicznej. Oferujemy całą gamę odzieży reklamowej takiej jak koszulki polo, t-shirt. Dodatkowo nasi klienci mogą pozyskać finansowanie odzieży lub skorzystać z usług rentalu.

Oferta odzieży roboczej
Rental / Leasing

Prowadzenie kartotek wydań odzieży

Prowadzimy dla klientów kartoteki pracownicze, obsługujemy magazyn a także zajmujemy się wydaniem odzieży w odpowiednim czasie zgodnie z zaleceniami klienta i służb bhp. Nasze specjalistyczne oprogramowanie pozwala nam na kompleksową obsługę procesów związanych z odzieżą roboczą u naszych klientów.

Ewidencja odzieży roboczej

Szkolenia BHP

We współpracy z doświadczonymi inspektorami BHP jesteśmy Państwu w stanie zaoferować szkolenia ogólne, stanowiskowe i ocenę ryzyka pracy.

Szkolenia BHP

Logistyka

Posiadamy własną, dostosowaną do potrzeb przewożenia odzieży flotę samochodów. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo martwić się o logistyke z nią zwiazaną. Dla klientów posiadających oznaczoną odzież w standardzie LERAM możemy zapewnić także oddzielne pakowanie odzieży np. na pracownika oraz rozkładanie jej do szafek.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Wykorzystujemy je do celów spersonalizowania reklamy oraz aby analizować ruch na naszej witrynie. W związku z powyższym informacje o Tobie mogą być przesyłane do naszych partnerów. Więcej informacji w Polityce Prywatności Zgadzam się.