Serwis to nasza specjalność

Zakup odzieży roboczej to tylko jeden z elementów, które pracodawca musi zapewnić pracownikowi. Wydaną odzież należy ewidencjonować, prać i w razie uszkodzenia serwisować. LERAM może zagwarantować Państwu obsługę wszystkich procesów związanych z odzieżą roboczą. Posiadamy oprogramowanie niezbędne do ewidencjonowania odzieży roboczej i wydawania jej zgodnie z przyjętymi w przepisach czasookresami. Prowadzimy wyspecjalizowane usługi pralnicze dla naszych klientów z ewidencjonowaniem w innowacyjnej aplikacji on-line. Jeżeli Państwa odzież zostanie uszkodzona możemy zapewnić jej serwis a na samym końcu rozłożenie do szafek pracowniczych.

Ewidencja wydań odzieży roboczej

W ramach naszych usług możemy zaproponować Państwu prowadzenie kartotek wydań odzieży pracowniczej. Usługa pozwala na zaplanowanie wydań odzieży roboczej w ustalonych czasookresach. Nasza firma zapewni ich terminową dostawę oraz potrzebny obieg dokumentacji. Naszym klientom zapewniamy pełen dostęp do raportów wydań odzieży oraz prania.

Serwis

Odzież robocza użytkowana jest często w ciężkich warunkach co sprawia że jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Rozdarcia materiału czy uszkodzenia zamków, nap nie muszą eliminować odzieży z użytku. Nasza firma oferuje swoim klientom usługę naprawy garderoby, dzięki czemu wydłuża się jej żywotność

Logistyka

Posiadamy własną, dostosowaną do potrzeb przewożenia odzieży flotę samochodów. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo martwić się o logistyke z nią zwiazaną. Dla klientów posiadających oznaczoną odzież w standardzie LERAM możemy zapewnić także oddzielne pakowanie odzieży np. na pracownika oraz rozkładanie jej do szafek.

Identyfikacja odzieży

W ramach naszych usług możemy zaoferować Państwu znakowanie odzieży roboczej trwałymi, odpornymi na pranie oraz warunki atmosferyczne etykietami. Dzięki temu uzyskujemy pewność że odzież zawsze wróci do swojego właściciela oraz zyskujemy dostęp do usług ewidencji odzieży roboczej oferowanych przez naszą firmę.

Ewidencja odzieży

Odzież robocza oznakowana w standardzie LERAM może być właczona do ewidencji prowadzonej przez nasze przedsiębiorstwo. Dzięki temu uzyskacie Państwo wiele przydatnych informacji o tym jaki pracownik i ile pierze odzieży roboczej, kiedy była ona w praniu, ilukrotnie została wyprana (ważne np. w przypaku kiedy certyfikat wystawiony jest na określoną liczbę prań). Dodatkowo może ona posłużyć faktycznej ewidencji ilości odzieży w posiadaniu pracownika.

Ekologia

Nasz park maszynowy umożliwia pranie odzieży w obiegu zamkniętym zawierającej zabrudzenia z metali ciężkich oraz chemikalii, które nie mogą trafić do ścieków. Posiadamy także możliwości do prania odzieży medycznej, zabrudzonej czynnikami biologicznymi. Wdrożone mamy procedury umożliwiające odpowiedzialne gospodarowanie odpadami pozostałymi po praniu.