Zleć usługi pralnicze kompleksowo…

LERAM jest niewątpliwym liderem rynku w zakresie prania odzieży roboczej oraz jej serwisu. Nasze usługi obejmują specjalistyczne pranie odzieży roboczej o różnych zabrudzeniach (smary, brud, plamy pochodzenia biologicznego). Posiadamy park maszynowy mogący zapewnić pranie chemiczne w technologii czterochloroetylenowej (najskuteczniejszej na plamy ze smarów) oraz prania wodnego dla pozostałych zabrudzeń. Dodatkowo możemy zapewnić serwis (cerowanie, wszywanie zamków itp.). Wdrożyliśmy także innowacyjny system E-Ewidencja Odzieży Roboczej, który umożliwia monitoring odzieży roboczej, eliminując problem „zaginięć” w pralni. Na życzenie klienta zajmujemy się logistykom i rozkładaniem odzieży do szafek klienta po praniu.

Odpowiednia technologia prania

Korzystając z usług LERAM nie musicie się Państwo martwić o dobór odpowiedniej technologii prania. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz wiedzę do wykonania usługi prania dla każdego rodzaju garderoby. Czy jest to odzież robocza, medyczna, antyelektrostatyczna, trudnopalna czy strażacka – zajmiemy się nią odpowiednio.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pełna kontrola

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznakowanie odzieży wedle standardu LERAM, możliwe będzie udostępnienie usługi E-Ewidencja odzieży. Jest to innowacyjna usługa dzięki której otrzymujecie Państwo on-line dostęp do systemu monitoringu odzieży roboczej. Od teraz będzie wiadomo kiedy odzież trafiła a kiedy została oddana z pralni. System dodatkowo umożliwia generowanie raportów prania oraz wiele innych możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z jego funkcjami.

Ekologia i ochrona środowiska

Nasze przedsiębiorstwo jest świadome swojego wpływu na środowisko. Stosujemy odpowiednie środki proceduralne aby ten wpływ zminimalizować. Środki piorące używane w naszej pralni są certyfikowane i używane zgodnie z zalecaniami.