KLIENT INDYWIDUALNY2019-01-26T11:24:56+00:00

Wybór naszych usług to dobra decyzja….

Usługi pralnicze były zalążkiem naszego biznesu. Pierwsza z naszych pralni powstała w 1994 roku i nastawiona była na sektor klienta indywidualnego. Już od początku zwracaliśmy uwagę na charakterystyczne potrzeby naszych klientów i staraliśmy się im sprostać. Od chwili założenia LERAM do dnia dzisiejszego korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pralniczych dostępnych na rynku ciągle udoskonalając technologię prania. Jako jedna z niewielu pralni uczestniczymy w badaniach naukowych dotyczących doskonalenia systemów pralniczych. Wszystko to aby sprostać Państwa wymaganiom.

Regulamin świadczenia usług
Cennik dla klientów indywidualnych
Punkty przyjęć garderoby

Technologia prania

Nasza pralnia ma możliwość wykonania dla Państwa usługi w technologii prania chemicznego (P), prania wodnego oraz prania ekologicznego. Dzięki temu macie Państwo pewność że zlecona nam do prania garderoba zostanie wyczyszczona zgodnie z zaleceniami producenta.

Terminowość

Nasze usługi wykonywane są standardowo w ciągu 24h od daty oddania garderoby. Niemniej istnieje możliwość wykupienia usługi ekspresowej. O szczegóły proszę pytać w naszych pralniach.

Kontakt

Ekologia i ochrona środowiska

Nasze przedsiębiorstwo jest świadome swojego wpływu na środowisko. Stosujemy odpowiednie środki proceduralne aby ten wpływ zminimalizować. Środki piorące używane w naszej pralni są certyfikowane i używane zgodnie z zalecaniami.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Wykorzystujemy je do celów spersonalizowania reklamy oraz aby analizować ruch na naszej witrynie. W związku z powyższym informacje o Tobie mogą być przesyłane do naszych partnerów. Więcej informacji w Polityce Prywatności Zgadzam się.