Wybór naszych usług to dobra decyzja….

Usługi pralnicze były zalążkiem naszego biznesu. Pierwsza z naszych pralni powstała w 1994 roku i nastawiona była na sektor klienta indywidualnego. Już od początku zwracaliśmy uwagę na charakterystyczne potrzeby naszych klientów i staraliśmy się im sprostać. Od chwili założenia LERAM do dnia dzisiejszego korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pralniczych dostępnych na rynku ciągle udoskonalając technologię prania. Jako jedna z niewielu pralni uczestniczymy w badaniach naukowych dotyczących doskonalenia systemów pralniczych. Wszystko to aby sprostać Państwa wymaganiom.

Technologia prania

Nasza pralnia ma możliwość wykonania dla Państwa usługi w technologii prania chemicznego (P), prania wodnego oraz prania ekologicznego. Dzięki temu macie Państwo pewność że zlecona nam do prania garderoba zostanie wyczyszczona zgodnie z zaleceniami producenta.

Terminowość

Nasze usługi wykonywane są standardowo w ciągu 24h od daty oddania garderoby. Niemniej istnieje możliwość wykupienia usługi ekspresowej. O szczegóły proszę pytać w naszych pralniach.

Ekologia i ochrona środowiska

Nasze przedsiębiorstwo jest świadome swojego wpływu na środowisko. Stosujemy odpowiednie środki proceduralne aby ten wpływ zminimalizować. Środki piorące używane w naszej pralni są certyfikowane i używane zgodnie z zalecaniami.