Sprzedaż odzieży roboczej2018-11-05T15:47:02+00:00

Doświadczenie, którym warto się dzielić….

Od 2010 roku zajmujemy się sprzedażą odzieży roboczej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w doborze asortymentu do odpowiednich zagrożeń występujących na stanowisku pracy. Oferujemy odzież roboczą do standardowych zagrożeń, odzież antyelektrostatyczną, trudnopalną czy spawalniczą. Posiadamy bardzo szeroki wybór odzieży gastronomicznej. Oferujemy całą gamę odzieży reklamowej takiej jak koszulki polo, t-shirt.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież znanych marek, lecz możemy także zaprojektować i uszyć od podstaw ubrania wedle indywidualnych wymagań.

Możemy zaoferować także znakowanie odzieży, logowanie oraz haftowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie stacjonarnym oraz online!

Co nas wyróżnia

Personalizacja odzieży

Możemy zaoferować Państwu znakowanie imienne odzieży dzięki czemu odzież na stałe może być przypisana do pracownika. Jest to także świetna wizytówka firmy.

Znakowanie odzieży

Indywidualny projekt i szycie

Jeśli nie uda się Państwu dobrać odzieży z gotowych już wzorów możemy ją zaprojektować i uszyć od podstaw!. Indywidualne zaprojektowana i uszyta odzież może stać się znakiem rozpoznawalnym firmy.

Logowanie i haftowanie

Oferujemy usługi haftowania oraz logowania odzieży roboczej. Odzież robocza to dobre miejsce na autoreklamę. Warto umieścić na niej logo lub inne znaki kojarzące się z Państwa firmą.

Haftowanie i logowanie

Sprawdź zanim kupisz…

Nie prowadzimy sprzedaży wirtualnych towarów. Każdy z oferowanych przez nas produktów możecie Państwo obejrzeć i przymierzyć w naszym salonie sprzedaży. Na powierzchni ponad 200m2 czeka na Państwa szeroki wybór asortymentu. Nasi sprzedawcy pomogą w odpowiednim jego doborze.

SPRZEDAŻ STACJONARNA

Zabiegany? Kup ONLINE

Prowadzimy sprzedaż internetową w naszym sklepie internetowym oraz na serwisie aukcyjnym Allegro. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Sklep internetowy

Logistyka

Kupujesz hurtowo? Chcesz zaopatrzyć u nas swój sklep lub firmę? Dowieziemy towar naszym własnym transportem.

Jesteśmy dystrybutorami marek

MASCOT®

PORTWEST®

ATG®

3M®

Prosave®

PROFUS®

Bearfield®

Seven Kings®

Exena®

ROBOD®

Delta Plus®

Sara®

JHK®

Adler®

Industrial Starter®

Ta witryna korzysta z plików cookies. Wykorzystujemy je do celów spersonalizowania reklamy oraz aby analizować ruch na naszej witrynie. W związku z powyższym informacje o Tobie mogą być przesyłane do naszych partnerów. Więcej informacji w Polityce Prywatności Zgadzam się.