Pełna kontrola nad odzieżą oddawaną do pralni

Elektroniczny System Ewidencji Prania (ESEP) to narzędzie, które pozwoli Państwu na pełną kontrolę nad odzieżą oddawaną do prania i serwisu. ESEP udostępniany jest nieodpłatnie dla wszystkich naszych klientów posiadających odzież oznakowaną w systemie LERAM.

Wybrane możliwości systemu e-ewidencja odzieży:

  • Ewidencja odzieży będącej w posiadaniu pracownika
  • Pełna historia prania każdego sortu odzieżowego przypisanego do danego pracownika, wraz z możliwością ustawienia alertów na określoną ilość cykli prania. Funkcjonalność przydatna jest szczególnie w przypadku odzieży posiadającej certyfikacje na określoną ilość cykli prania (odzież trudnopalna, antyelektrostatyczna),

  • Ewidencja napraw i serwisu odzieży roboczej
  • Możliwość generowania wielu raportów historii prania w celu kontroli kosztów.
  • Lokalizacja sortu odzieżowego – funkcjonalność pozwala sprawdzić gdzie znajduje się odzież robocza dzięki czemu eliminuje się problemy z zaginięciem odzieży

System umożliwia tworzenie kont o ograniczonych uprawnieniach. Dzięki temu mamy możliwość wydzielenia uprawnień dostępu do danego działu, wydziału.
ESEP wykorzystywany jest także w przypadku outsourcingu serwisu i odzieży roboczej przez firmy zajmujące się jedynie sprzedażą odzieży roboczej, które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę o usługi pralnicze. Tworzone są oddzielne konta dla klientów naszych kontrahentów, które umożliwiają im pełną kontrolę i możliwość niezależnych rozliczeń.

Zrzuty ekranu z aplikacji:

Spróbuj sam możliwości aplikacji:

logowanie: System E-Ewidencja Odzieży

Login: test Hasło:test