Personalizacja odzieży

Odzież robocza to świetne miejsce na Twoją reklamę. W LERAM możecie Państwo zlecić wykonanie nadruków lub haftów na odzieży zamówionej u nas jak i własnej. Pomożemy w wyborze odpowiedniej technologii aby nadruki były trwałe i widoczne.

Wykonujemy nadruki w następujących technologiach:

Flex i Flock

To najlepsza technologia dla prostych wydruków o niewielkich nakładach. Idealnie sprawdza się przy napisach np. „ochrona” czy nadrukach bez cieniowania. Najpopularniejsza forma nadruków. Wydruki wykonywane są poprzez wycięcie odpowiedniego kształtu z folii a następnie wprasowanie je w odzież. Nie zalecamy jej do stosowania na polary.

Sitodruk

To najczęściej stosowana metoda wykonania nadruków o dużych, powtarzalnych nakładach (pow. 100 szt). W metodzie stosuje się specjalną farbę, która nakładana jest bezpośrednio na materiał, co odbywa się przy użyciu specjalistycznych matryc poligraficznych. Wydruki są bardzo trwałe.

Haft komputerowy

To najtrwalsza a jednocześnie najbardziej atrakcyjna dla oka forma logowania. Na podstawie przesłanego projektu tworzony jest specjalny program dla maszyny haftującej, która nakłada nić bezpośrednio na odzież. Hafty można wykonywać od każdego nakładu i na każdym materiale.

Wszelkie nadruki i hafty poprzedzamy wizualizacją dla klientów, aby efekt naszej pracy był jak najbardziej zbliżony do postawionych wymagań. W przypadku zainteresowania naszą oferta prosimy o wypełnienie formularza wyceny.